O nas

Hej! Fajnie, że do nas zaglądasz 🙂 Tutaj dowiesz się troszkę o nas.

Skąd pomysł na bloga? Przez, a właściwie dzięki naszym znajomym zaczęliśmy grać w różne planszówki i z każdą rozgrywką zaczynało nam się to podobać bardziej i bardziej. Zaczęliśmy kupować swoje planszówki, pożyczać od znajomych te, których nie mieliśmy. I gramy przy każdej okazji – czasami we dwoje w wolne wieczory, a jak tylko uzbiera się większa grupa to koniecznie pojawia się też planszówka 🙂
Z każdą kolejną grą liczbą spostrzeżeń oraz nasza wiedza na temat gier planszowych wzrastała. I tak zrodziła się idea, żeby zacząć się tym z Wami dzielić!

Blog ten tworzymy wspólnie (Agata i Maciek) i na co dzień mieszkamy w Krakowie, jeśli chcecie umówić się na wspólną rozgrywkę, piszcie! Recenzje gier są szczere i sugerujemy się tylko naszymi wrażeniami. W tekstach możecie zauważyć, że część odnośników to linki prowadzące do sklepów. Jest to tylko element mający za zadanie ułatwić Wam wybór i zakup plaszówek, a nie zareklamować produkt. Klikając w nie wspieracie naszą pracę 😉 Ponieważ nie lubimy o sobie mówić i niezręcznie jest pisać o sobie samym, postanowiliśmy opisać się nawzajem w kilku zdaniach. Oto my:

Maciek o Agacie:

jedna z najambitniejszych planszówkowiczek jakie znam. Do wszelkiej rywalizacji podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Choć deklaruje, że najchętniej grałaby w Carcassone, to wiem, że w głębi ducha uwielbia strategie i ekonomiczne potyczki. Agata jest autorką większości zdjęć, które możecie zobaczyć w naszych wpisach i na wszelkie przejawy nieestetyczności z mojej strony reaguje dość stanowczo. To dzięki niej blog ten wygląda tak ładnie 😉

Agata o Maćku:

Maciek to najmilszy człowiek świata. Naprawdę. Np. jak piszę recenzję nie powie mi, że jest słaba i że mu się nie podoba tylko powie co w niej jest fajne i co warto by było dodać – albo robi to sam 😉 Jest inteligentnym facetem, analitycznym mózgiem – można by pomyśleć, że przez to jest pragmatyczny, a jego teksty mocno wyważone. A jest zupełnie odwrotnie. Jest spontaniczny, a inteligentne żarty w recenzjach to jego zasługa (często jest z nich bardzo dumny :D). I najważniejsze. Maciek jest osobą, z którą najbardziej nie lubię przegrywać w planszówki.

Jeśli macie jakieś uwagi do bloga lub po prostu chcecie zagadać, piszcie na adres: admin@gra-planszowa.pl